מסילה
נסתרת

עמוד הבית מסילה נסתרת
רוצים להתייעץ?
נוחות מקסימלית בנראות מינימלית ככה עושים את זה היום!

הוויטרינות של Euroline מבטיחות לכם את השימוש הנוח ביותר שהכרתם עד היום. המסילות, השקועות אל הריצוף, חבויות וסמויות, מאפשרות החלקה נעימה וקלילה של הוויטרינה, ונשמרות באיכות גבוהה לאורך שנים. הנראות האלגנטית והמינימלית של וויטרינות Euroline , מקנה למפתח הוויטרינה מראה עדין, אלגנטי ונעים, משולבת פרופיל אלומיניום דקיק וכמעט בלתי נראה, ומאפשרת התקנה במפתחים גדולים במיוחד כמעט ללא הגבלת גודל.

התקנת מערכות מסילה נסתרת
עם המומחים של יורוליין
איך זה עובד?
התקנה
התקנה של מערכות עם מסילה נסתרת דורשות תחילה בדיקת השטח בפרויקט או השתלבות עוד בשלבים מוקדמים של תוכניות ותכנון. עלינו לוודא שתנאי השטח מתאימים למערכת עם מסילה סמויה. ההתקנה מתבצעת ע”י צוותים בלעדיים של יורוליין עם מעל 15 שנות ניסיון ותוך ליווי צמוד של הפרויקט. אנחנו מלווים ומדריכים את כל בעלי התפקיד הרלוונטיים להטמעה מוצלחת, הקבלן, הרצף והאדריכל בפרויקט.
ניקוז
ערכות עם מסילה נסתרת עושות לנו חיים קלים! אפשר להעביר מים ולשטוף בקלות ולא לדאוג מהצטברות לכלוך ומים על המסילות או ממדרגה ביציאה לגינה שגורמת לכולנו למעוד. המים עוברים בקלות לניקוז שמשולב למערכת וניתן לנקז את המים והלכלוך בקלות לתעלת ניקוז מתאימה או לעבוד עם ריצוף צף.
תחזוקה
המערכות אינן דורשות תחזוקה יוצאת דופן ועבודה עם מסילה נסתרת הוכחה במרוצת השנים כפתרון קל ונוח.
הדגמים המובילים שלנו
אז מי אתם?
השאירו פרטים ונתאים לכם בדיוק את החלון שאתם צריכים בהצעה מיוחדת


    זמינים עבורכם גם בטלפון 077-8039148 077-4447550
    הטובים ביותר במינימל.
    Call Now Button