5 דגשים בהתקנת מערכות מינימל:

 

1. וודאו כי ההתקנה מבוצעת ע”י צוותי התקנה השייכים לחברה

שממנה אתם קונים את המערכות ולא מתקינים חיצוניים 

תבדקו שמערך ההתקנה שייך לחברה עצמה ולא עושים שימוש במתקינים חיצוניים שלא מתמחים בהתקנת המערכות שרכשתם. מתקין של מערכות סטנדרטיות לא בהכרח יודע להתקין מערכות גדולות מסוג מינימל – התקנה שדורשת ניסיון וידע והתמקצעות, במיוחד כאשר מדובר במערכות גדולות וגבוהות שדורשות הבנה טכנית וניסיון בשונה משאר החלונות הקטנים והפשוטים יותר בבית.

2. וודאו שיש סנכרון ושיח בין אנשי המקצוע העובדים על הפרויקט ובין מתקיני המערכת

תקשורת וליווי פרויקט יחד עם קבלן, אדריכל ואפילו רצף יבטיחו לכם התקנה נכונה ומתאומת ללא טעויות ובעיות – כולם מסונכרנים והמערכת רצה.

3. התאימו את סוג המערכת לגודל המפתח

במפתחים גדולים חשוב לוודא שהמערכת שבחרתם יכולה לתת הנדסית את הפתרון המבוקש למפתח המתוכנן. בדקו את רף הספיגה של המערכת; משקל וגודל מקסימאליים לכנף , התנגדות לרוחות, יכולות בידוד, סוגי הזכוכיות המאופיינות וכו’. וודאו שהמערכת מתאימה ויכולה לתת מענה במפתח המתוכנן אחרת תקבלו מערכת שמתקשה להיפתח ולזוז עם צפי לתקלות.

4. הכינו ניקוזים למערכת וודאו שעבודת האיטום נעשתה כראוי

רוב מערכות המינימל שנמכרות היום מגיעות עם מסילה נסתרת או מסילה סמויה בקו 0 עם הריצוף, מערכות מסוג זה דורשות הכנה של ניקוז או עבודה עם ריצוף צף. שימו לב שיש לכם את כל המידע לגבי ההכנות הדרושות להתקנת מערכת כזו ושהשטח יכול לקבל את ההכנות הדרושות על מנת שלא יהיו ” הפתעות” בדרך.

5. התקנת מערכות על גבי סף שיש

התקנת מערכות מינימל מתבצעות לרוב על מפתחים גדולים וגבוהים במיוחד, שם המשחק בהתקנת מערכות כאלו הוא – “פלס”! ככל שהשטח יהיה מפולס טוב יותר ככה תבטיחו תזוזה ופתיחה קלה של המערכת לאורך זמן. ולכן, אנחנו מיורוליין ממליצים ומנחים לקוחות שלנו להכין סף שיש שעל גביו תותקן מערכת המינימל. השיש מבטיח עבודת פלס איכותית לאורח זמן ועוזר לשמור על תזוזת מערכת קלה ונוחה לאורך שנים.

 

לקריאה נוספת

Call Now Button