חלונות גדולים – חלונות ענק

חלונות גדולים יוקרתיים

חלונות גדולים – חלונות ענק מודרניים בעלי מפתח רחב וגבוהה

“חלונות גדולים”. מה עולה מולכם כאשר אתם שומעים את צמד המילים הללו? בעולם האדריכלות והעיצוב, משויכים חלונות גדולים לסגנון המודרני יוקרתי / אלגנטי מינימליסטי ונחשבים “חלונות מודרניים”. ישנם אלו שקוראים להם “ויטרינה”, אך בעגה המקצועית הם נקראים “חלונות רצפה – תקרה” (כך הם מותקנים, עם מסילות נסתרות בגובה 0 מהרצפה/ התקרה), אך הרבה אנשים יגידו פשוט “חלונות גדולים” או “חלונות ענקיים”. בתחום הבנייה הפרטית (מגדלי יוקרה / וילות / אחוזות) נחשבים חלונות גדולים יוקרתיים. זהו סמל סטטוס יוקרתי, שמגיע עם נכס מושקע הכולל בין היתר נוף מרהיב, בריכה, גינה רחבת ידיים וכדומה, אלו “נכנסים” אל חללי הבית דרך החלונות ומעניקים תחושה נפלאה של מרחב, אור טבעי שנכנס פנימה, וכמובן זרימת אוויר טובה המאווררת את הבית.

ברמה הביצועית, מחייבים חלונות ענק יישום מקצועי, איכותי, הכולל מתן פתרונות מותאמים ולא סטנדרטיים בשטח, שכן הם  חייבים להיות עמידים,מבודדים, חזקים ובעלי קונסטרוקציה בטיחותית ברמות הגבוהות ביותר ולכן גם עלותם בהתאם.

סוג המערכת המושלמת עבור מפתח חלונות גדולים היא מערכת “מינימל” – מערכת מודרנית מתקדמת טכנולוגית והנדסית, סוג מערכת זו מתאימה למפתחים גדולים במיוחד (עד 5 מ’ גובה!!) ומותאמת קונסטרוקטיבית ובטיחותית לשאת משקלים כבדים באופן מושלם!

מה חשוב לדעת לפני רכישה? 

חלונות ודלתות אלומיניוםהחלטתם לבחור בחלונות גדולים, על כל המשתמע מכך, זו בהחלט בחירה מצוינת אך על מנת שגם התוצאה תהיה מושלמת, עליכם לוודא כי החברה ממנה אתם רוכשים את החלונות , תהיה חברה מוכרת, מקצועית ובעלת ניסיון להתקנה מערכות חלונות מסוג זה, שכן רמת הדיוק והמקצועיות הנדרשות להתקנת חלונות “מינימל”, חייבת להיות ברמות הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על פתיחה חלקה ושקטה, ללא תזוזות ורעשים, ואיטום איכותי. בכל הקשור לזכוכית עצמה, כמובן שחייבת להיות בעלת תקן בטיחות, כולל בידוד תרמי ואקוסטי בסטנדרט גבוה.

למרות המראה המעודן והנקי, של חלונות ה”מינימל”, מדובר במערכות חזקות ועמידות במיוחד, הנושאות משקלים כבדים. נגיעות עדינות של אלומיניום דקיק המעניק מסגרת אלגנטית לחלון, עם מינימום חלוקה של פרופילים עלולות להטעות את המתבונן במחשבה כי מדובר בחלונות עדינים ורגישים לתנועות / תזוזות, אך לא כך הדבר כלל וכלל. בזכות הנדסה מתקדמת ומבחני איכות בלתי מתפשרים, אנו מקבלים חלונות אלומיניום עמידים וחזקים מאוד שמיועדים להחזיק משקלים כבדים של מעל 350 קילו לכנף בודדת!

חשוב שחלונות “מינימל”, יגיעו עם בידוד תרמי מושלם! חלון גדול משמש למעשה, כמעין חלופה לקיר חיצוני וככזה עלול לגרום לחדירת קור/ חום מן החוץ פנימה אל חללי הבית, אך בכל הנוגע לחלונות “מינימל” של יורוליין לא כך הדבר, שכן אלו מובנים עם המפרט הטכני הבא:

  • עשויים מזכוכית בידודית עבה, בעלת רווח גדול.
  • בזכוכית ישנו גז מסוג ארגון, התורם כ – 80% לבידוד התרמי/ אקלימי.
  • בפרופיל האלומיניום של חלונות “מינימל” בחברת יורוליין תקבלו נתקים תרמיים, המונעים התקררות / התחממות של הפרופילים, ובכך נמנעת חדירת הטמפרטורה לתוך הבית.
  • בכל הקשור לבידוד אקוסטי, גם כאן נותנים חלונות מינימל של יורוליין נותנים מענה מיטבי ואיכותי ביותר וזאת בזכות השימוש בזכוכית בידודית, עבודה עם זכוכית טריפלקס (זכוכית מחוברת עם דבק באמצע שתורם לבידוד האקוסטי)
  • וכמובן, התקנה מקצועית של המערכת, אשר תסייע במניעת שריקות רוח ומעבר צלילים מהמסילה והמשקופים.

,

חלונות גדולים בסגנוון מנימליסטי ממערכות יורוליין – יתרונות

  • התקנה נסתרת ללא מסילות גסות ונראות לעין, כולל מסגרות מינימליסטיות ופרופיל נקי ודק במיוחד.
  • ניצול מקסימלי של המפתח.
  • מכניס את החוץ – פנימה אל תוך הבית באופן מקסימלי ועוצמתי ביותר (נוף חצר, מדבר, ים, יער….. )
  • מבודד אקוסטית ותרמית.

 

יורוליין ישראל – מייצרים חלונות גדולים לכל החיים!

חברת יורוליין ישראל, נחשבת למובילה בתחומה בארץ בכל הקשור למערכות “מינימל” וחלונות גדולים במיוחד. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוותים מקצועיים ומנוסים אשר מתקינים את המערכות שלנו באופן מושלם וברמה גבוהה במיוחד, וזאת תוך ליווי מקצועי ומתן פתרונות העיצוביים והטכניים הנדרשים בכל שלבי התכנון ובשטח במידת הצורך.

אם אתם מאלו שאפקט ה- WOW  עושה להם את זה,  חלונות “מינימל” הם הפתרון המושלם עבורכם – גם  WOW של חלון וגם WOW של נוף! מחכים לשמוע מכם.

יורוליין ישראל.

לקריאה נוספת

Call Now Button